Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 0.5