Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0