Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 1.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 1.5
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 1.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0