Movies
Ratings
76
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0