Titles you rated
Pale MoonRated ★ 1.5
LIAR GAMERated ★ 1.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.0