Titles you rated
Why Women KillRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0- 마지막 약속Rated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 4.0