Titles you rated
KairosRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0