Movies
Ratings
180
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Taebaek MountainsRated ★ 3.5
Black DeathRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 0.5
JawsRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
StrawRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
City of Life and DeathRated ★ 4.0
Not One LessRated ★ 4.0
The Monkey King 2Rated ★ 2.0