Movies
Ratings
254
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
ShortcomingsRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5