Movies
Ratings
22
New WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0