Titles you rated
Rough CutRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0