Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 3.5
A Girl Named AnnRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Plan 75Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Wild TourRated ★ 3.5
LivingRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Dead ManRated ★ 3.5
The Nun IIRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5