Series
Ratings
52
SANCTUARYRated ★ 5.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0