Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Open Your EyesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0