Movies
Ratings
175
Rough PlayRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
BraveRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0