Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0