Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- WHO`S THE BOSSRated ★ 4.0
ShowdownRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5