Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0