Series
Ratings
14
StrangerRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Sanada MaruRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0