Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
FreshRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Bonnie and ClydeRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 5.0
PearlRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5