Movies
Ratings
186
Zootopia 2Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5