Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0