Titles you rated
Never Back DownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.0
Like MikeRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0