Movies
Ratings
627
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Empire RecordsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Drive-Away DollsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0