Series
Ratings
160
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 4.5
Dear RadianceRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Full ProfilerRated ★ 4.0- Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love OVARated ★ 3.5
SUPER LOVERSRated ★ 4.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Rural Police 3Rated ★ 5.0
Rural PoliceRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0