Series
Ratings
66- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Psychopath DiaryRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 2.5
NavilleraRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sea of HopeRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5