Movies
Ratings
141
TogetherRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0