Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0