Movies
Ratings
1072
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
Auntie EdnaRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 5.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0