Titles you rated
- 원피스 26기Rated ★ 1.0
 - 원피스 25기Rated ★ 1.0
 - 원피스 24기Rated ★ 1.0
 - 원피스 23기Rated ★ 1.5
 - 원피스 22기Rated ★ 3.0
 
원피스 21기Rated ★ 2.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0- 원피스 19기Rated ★ 3.0
 - 원피스 18기Rated ★ 3.5
 - 원피스 17기Rated ★ 3.5
 
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 3.5
원피스 16기Rated ★ 3.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hilda Season 3Rated ★ 4.0- Begin Again Open MicRated ★ 3.5
 
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0