Series
Ratings
75
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0