Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0