Movies
Ratings
364
Coyote UglyRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
GloriaRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0