Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0