Series
Ratings
76
Black MirrorRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0