Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Emma.Rated ★ 3.0
EmmaRated ★ 2.0- Sophie's ChoiceRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Laramie ProjectRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5