Movies
Ratings
836
Band of OutsidersRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Ballad of a SoldierRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.0
Le BonheurRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 5.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5