Titles you rated
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 0.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0