Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5