Titles you rated
6/45Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
YoloRated ★ 3.0
Oh! My GranRated ★ 4.5