Series
Ratings
191
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Virgin River Season 6Rated ★ 3.5
Virgin River Season 5Rated ★ 3.5
Virgin River Season 4Rated ★ 3.5
Virgin RiverRated ★ 3.5
Virgin RiverRated ★ 3.5
Virgin RiverRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 3.0