Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0- Michelangelo : Love and DeathRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
JokerRated ★ 0.5
WonderRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5