Titles you rated
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
BurningRated ★ 0.5
HellboyRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The PredatorRated ★ 1.5
The BrosRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 2.5