Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
GreaseRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5