Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
HalfwayRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5