Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.0