Titles you rated
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5