Series
Ratings
11
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0