Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0