Series
Ratings
47
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0